Jak získat půjčku pro půjčka bez doložení příjmů OSVČ bez daňového přiznání

Pokud jste OSVČ, může se vám získání půjčky pro OSVČ bez daňového přiznání zdát nemožné, ale ve skutečnosti je to jednodušší, než byste si mysleli. I když možná nebudete schopni podat přiznání k dani z příjmu, půjčky na výpisu z účtu jsou stále životaschopnou možností. Tyto půjčky mohou mít vyšší úrokové sazby než tradiční půjčka, protože poskytovatelé půjček podstupují větší riziko na osoby samostatně výdělečně činné. Banky požadují přiznání k dani z podnikání, stejně jako přiznání k dani z příjmu fyzických osob, takže je možné získat půjčku s výpisem z účtu. Banka se také podívá na vaše čisté příjmy z podnikání, takže možná budete muset předložit výnosy za jeden nebo dva roky, než vám bude půjčka schválena.

zaplo na splatky

Vzhledem k tomu, že jste OSVČ, je pro poskytovatele půjček obtížné určit, jaký máte příjem, zvláště pokud nemáte daňové přiznání. Naštěstí jsou žádosti o půjčku pro osoby samostatně výdělečně činné podepisovány půjčka bez doložení příjmů pomocí „add-backů“, což jsou výdaje, které lze odečíst z vašeho čistého příjmu. Existuje mnoho způsobů, jak zlepšit své kreditní skóre a zvýšit své šance na schválení půjčky pro OSVČ. Začněte tím, že provedete včasné platby na účtech, zaplatíte dluh na kreditní kartě a opravíte varovné signály ve vaší kreditní zprávě. Dodržujte také svůj kreditní limit.

Chcete-li požádat o půjčku, musíte předložit dvě poslední daňová přiznání. Je také nutné doložit váš nejnovější příjem, jako je digitálně uložený šek nebo obchodní faktura. Vaše žádost bude zpracována co nejrychleji. Po schválení můžete půjčku začít splácet.V případě nouze nebo jiné finanční situace můžete využít i osobní půjčku pro OSVČ bez daňového přiznání.

Přestože dlužníci OSVČ často zůstávají u běžných úvěrových programů, mnoho lidí dává přednost žádosti o půjčku pro OSVČ bez daňového přiznání. Často si mohou u těchto půjček zajistit nižší úrokové sazby díky lepšímu kreditnímu skóre. Většina daňových odborníků je na tyto žádosti o půjčky zvyklá, takže vám mohou e-mailem jakoukoli požadovanou dokumentaci poslat e-mailem tentýž den. Jumbo půjčka však bude také vyžadovat podepsaný dopis od CPA o tom, že podnik stále funguje.

Zatímco maximální výše půjčky pro OSVČ bez daňového přiznání je obvykle 120 % příjmů z předchozího roku, pár poskytovatelů půjček bude ochotno pracovat pouze s ročním doložením. Mohou však vyvolávat otázky týkající se vašich finančních výkazů, jako je peněžní tok podniku a historie ziskovosti. Pokud tyto dokumenty nemůžete poskytnout, možná budete chtít zvážit další možnosti. Než se však rozhodnete, nezapomeňte, že každý člověk má jedinečnou situaci.

Věřitelé obvykle požadují, aby majitelé podniků poskytli svá daňová přiznání nebo ekvivalentní záznamy o zpracování mezd. Mohou také požádat o údaje o financování zdravotního pojištění a penzijního plánu. Obecně platí, že věřitelé budou brát v úvahu pouze žadatele o PPP s existujícím obchodním účtem.Pokud jste jediným vlastníkem, vaše daňové přiznání by mělo obsahovat tabulku C, která podrobně popisuje zisky a ztráty vaší malé firmy. Kromě daňového přiznání vám účetní doporučují zaslat i daňové přiznání za rok 2019.

Related Posts